Ceramika Iza Opoczno

 

+44 754 23 50

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły

Witamy na naszej stronie

CERAMIKA IZA swoją działalność w branży ceramicznej rozpoczęła w 1992 roku. Za siedzibę firmy obrano Opoczno – centrum polskiej ceramiki. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się sprzedażą płytek ceramicznych producentów krajowych jak i zagranicznych. Rozwój branży i rynku materiałów wykończeniowych skłonił nas w 1998 roku do uruchomienia produkcji listew i dekoracji ceramicznych. Obecnie produkujemy dekoracje ścienne i podłogowe dostosowane pod względem kolorystycznym i wzorniczym do większości płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku.

 

Dla podniesienia naszej konkurencyjności w 2005 roku podjęliśmy decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej, z przeznaczeniem na produkcję ściennych płytek ceramicznych. Technologia dwukrotnego wypału oparta na najnowszych rozwiązaniach technicznych, pozwala proponować naszym Klientom nowe produkty dostosowane do ich oczekiwań zarówno pod względem estetycznym, jakościowym jak i cenowym. Jako uzupełnienie oferty w dalszym ciągu oferujemy wyroby innych producentów krajowych oraz zagranicznych.